პერსონალური ინფორმაციის გამოყენება
Use of personal information
ვებსაიტის „zengeorgia.com“ ადმინისტრაცია (შემდგომში — საიტი) იყენებს მომხმარებლის პერსონალურ ინფორმაციას საიტის ფუნქციონირებისა და მომსახურების ხარისხის გაუმჯობესების მიზნით. პერსონალური ინფორმაციის ნაწილი შეიძლება გადაეცეს ბანკს ან გადახდის სისტემას, თუ ასეთი ინფორმაციის გადაცემა აუცილებელია იმ გადახდის სისტემის გამოყენებისთვის, რომლის მომსახურებით სარგებლობასაც მომხმარებელი ისურვებს. საიტი იღებს ყველა შესაძლო ზომას მომხმარებლის პერსონალური მონაცემების უსაფრთხოების უზრუნველსაყოფად.
Administration of the site “zengeorgia.com” (hereinafter referred to as the Site) uses personal information of the User for maintenance and to improve the quality of services provided. Part of personal information may be provided to the bank or payment system, if the provision of this information is conditioned by the procedure of transferring funds to the payment system, whose services the User wishes to use. The site makes every effort to preserve the safety of personal data of the User.
პერსონალური ინფორმაცია შეიძლება გამჟღავნდეს მხოლოდ საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებულ შემთხვევებში, ან იმ შემთხვევაში, თუ ადმინისტრაცია მიიჩნევს, რომ ასეთი ქმედება აუცილებელია სამართლებრივი პროცედურის, სასამართლოს განჩინების ან სხვა სამართლებრივი მოთხოვნის შესასრულებლად, რომელიც უკავშირდება მომხმარებლის მიერ საიტის გამოყენებას. სხვა შემთხვევაში, მომხმარებლის მიერ საიტისთვის გადაცემული ინფორმაცია არ გადაეცემა მესამე პირებს.
Personal information may be disclosed in cases described by the legislation of Georgia, or when the administration considers such actions necessary to comply with a legal procedure, court order or legal process necessary for the User's work with the Site. In other cases, under no circumstances, the information that the User transfers to the Site will not be disclosed to third parties.